ODDYCH

Naši odborníci sa postarajú o vaše zdravie aj oddych.

RELAX

Wellness a rehabilitácia

V priestoroch hotela na vás čakajú aktivity, pri ktorých si doprajete relax a súčasne podporíte vaše zdravie. Navštívte náš bazénový komplex, kde ponúkame taktiež možnosť saunovania, klasickej masáže ako aj whirlpool. Pre športové vyžitie je k dispozícii udržiavaný antukový tenisový kurt s požičovňou tenisových rakiet a loptičiek, ako aj požičiavanie bicyklov, s ktorými si užijete krásnu prírodu naokolo. Na posedenie pri káve či inom obľúbenom nápoji slúži hotelový bar s letnou terasou, kde sa spravidla 2x týždenne koná tanečná zábava so živou hudbou.

Platby za hotelové služby je možné uskutočniť v hotovosti alebo platobnou kartou. Pre hostí na základe požiadavky zabezpečujeme dovoz či odvoz hostí hotelovým automobilom (za poplatok). Pre motorizovaných hostí je k dispozícii priestranné strážené parkovisko (za poplatok). Na recepcii je pre hostí zriadený internet.

Wellness a aktivity

Pre všetkých ubytovaných hostí je k dispozícii hotelový bazén (28°C) s letnou terasou a lehátkami. Súčasťou bazéna je sedací bazénik s 36°C teplou vodou. V bazénovom komplexe ponúkame taktiež možnosť saunovania, klasickej masáže ako aj whirlpool.

Hotel Flóra Dudince

Procedúry

Na mieru pripravené liečebno - rehabilitačné procedúry, vykonávané kvalifikovaným zdravotníckym personálom. Procedúry sú podávané na základe lekárskeho vyšetrenia a spravidla v pracovné dni. Čaká na vás suché teplo, masáže, perlivé kúpele a ďalšie.

Masáže - Hotel Flóra Dudince