NAŠA PONUKA IZIEB

Pre páry aj jednotlivcov.
IZBY

Ubytovanie

Hotel Flóra Dudince poskytuje pre svojich hostí 130 lôžok, vďaka čomu má charakter príjemnej rodinnej atmosféry. Vybrať si môžete z priestorných jedno a dvoj – posteľových izbieb alebo nadštandardných apartmánov. Všetky izby sú nefajčiarske a poskytujú návštevníkom všetko potrebné: sú vybavené balkónom, kúpeľňou s WC, TV – SAT ako aj chladničkou. Pre všetkých hostí je k dispozícii parkovanie na stráženom parkovisku v areáli hotela. Z pohodlia izby si po novom môžete vychutnať aj bezplatný prístup na internet prostredníctvom Wi-Fi pripojenia.

Ubytovaním v Hoteli Flóra Dudince získavate taktiež neobmedzený vstup do wellness, kde môžete bezplatne využívať plavecký a relaxačný bazén. K dispozícii je aj príjemná oddychová zóna pri bazéne na ležadlách v pohodlí županu, ktorý pre svojich hostí požičiavame.

Jednoposteľové izby

Pokiaľ ste milovníkom oddychu osamote, tieto priestorné jednolôžkové izby sú nepochybne tá najlepšia voľba práve pre vás. Každá izba je plne vybavená všetkým potrebným: nájdete tu TV, mini-chladničku, kúpeľňu s WC a samozrejme aj balkón.

Izby a ubytovanie - Hotel Flóra Dudince

Dvojposteľové izby

Dvojposteľové izby s manželskou posteľou alebo s dvomi oddelenými posteľami sú ideálne pre páry či milovníkov relaxu v dvojici. Izby sú vybavené TV aj minichladničkami, tie priestornejšie poskytujú možnosť prístelky vo forme plnohodnotného pevného lôžka. V každej izbe sa nachádza kúpeľňa so sprchou a WC. Všetky izby sú s balkónom.

Izby a ubytovanie - Hotel Flóra Dudince

Apartmány

Priestorné apartmány s oddelenými izbami - spálňou a obývacou izbou. Apartmány sú po celkovej rekonštrukcii,a teda disponujú plastovými oknami, novým nábytkom či vynovenými kupeľňami. Možnosť ubytovania pre max. 2 osoby + 1 dieťa.

Izby a ubytovanie - Hotel Flóra Dudince