PRÍĎTE SI POCHUTNAŤ

Pripravíme pre vás aj bezmäsité či diétne jedlá.
STRAVA

Stravovanie

Stravovanie poskytujeme v priestornej jedálni hotela s kapacitou 150 miest. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov, kde si vďaka bohatému výberu každý príde na svoje. Obed a večeru si naši hostia vyberajú z minimálne 3 menu. Samozrejmosťou je príprava špeciálnych jedál na požiadanie vrátane vegetariánskych jedál, jedál pre hostí s celiakiou a podobne.

V letných mesiacoch organizujeme 2x do týždňa netradičnú večeru, na ktorej sú podávané chutné grilované jedlá v priestoroch letnej terasy pred hotelovým barom. V prípade priaznivého počasia vám večeru spríjemní aj živá hudba.

Varíme z čerstvých surovín

Pozývame Vás do hotela Flóra Dudince, kde môžete ochutnať jedlá v klasickom domácom štýle, pripravované výlučne v kuchyni hotela. V ponuke sú raňajky formou švédskych stolov, obedy a večere si hostia objednávajú pri príchode na pobyt. Všetko vždy pripravujeme čerstvé a chutné pre maximálny pôžitok našich hostí.

Zabíjačkové hody

PRAVÁ SLOVENSKÁ ZABÍJAČKA

V zimných mesiacoch pre našich hostí každý rok pripravujeme zabíjačkové hody v čase od januára do konca fašiangového obdobia. Príďte si pochutnať na špecialitách (klobásky, jaternice) vyrábaných v blízkom okolí v regióne BBSK.

Kačacie hody

KAČACIA SEZÓNA V HOTELI FLÓRA

Už tradične v jesenných mesiacoch ponúkame hosťom možnosť ochutnať do chrumkava upečenú kačku s dusenou červenou kapustou a domácimi lokšami, vyrábanými priamo v našej kuchyni. Novinkou pre rok 2018 bude doplnenie prílohy o varené zemiakové knedličky.